14. Amanďácky piatok

Ahojte, deti!
Už tento piatok sa opäť všetci stretneme v Amande. Čaká nás ďalší "Amanďácky piatok". Čo budeme robiť? Ideme sa pripraviť na blížiaci sa Amanďácky ples! Takže si nezabudnite kopu energie a tanečnú náladu!

tancovačka

13. Amanďácky piatok

Ahojte, deti!

Amanďácke piatky štartujú už tento týždeň. Nenechajte si ujsť prvý tohtoročný Amanďácky piatok a príďte po svätej omši do Amandy. Na všetkých sa tešíme!

12. Amanďácky piatok

Ahoj, deti!

Tento piatok budeme na Amanďáckom piatku  robiť veľkonočné ozdoby. Keďže sa nám veľká noc rýchlo blíži, bude to posledný pôstny amanďácky piatok. Čakáme ťa.

velkanoc3

11. Amanďácky piatok

Ahoj, deti!

O pár dní nás čaká ďalší Amanďácky piatok a animátori si na vás nachystali opäť niečo nové. Pytačky. Kto bude koho žiadať o ruku? Určite príďte! Všetko sa ukáže v piatok po svätej omši v Amande.

10. Amanďácky piatok

Ahoj, deti!

Tento piatok po svätej omši nás čaká už desiaty amanďácky piatok. Tentoraz sme sa rozhodli, že budeme niečo majstrovať. Čo to bude? Príďte a uvidíte! Máme pred sebou ďalší zaujímavý amanďácky piatok, tak si ho nenechajte ujsť!

9. Amanďácky piatok

Ahoj, deti!

Tento Amanďácky piatok si v Amande opäť zahráme. Tento týždeň trochu inak, než sme zvyknutí. Vedúci vám pripravili súťažné otázky a vy budete súťažiť - v KVÍZe! Už sa nevieme dočkať, keď príde piatok a opäť sa spolu zabavíme. Vaši animátori :)

Kviz

8. Amanďácky piatok

Ahoj deti!

Pôst sa nám začal a my máme pred sebou ďalší amanďácky piatok. Aktivity sme prispôsobili terajšiemu obdobiu. Čo budeme robiť? Nechajte sa prekvapiť! Príďte v piatok večer po sv. omši do Amandy, čakáme vás!

7. Amanďácky piatok

Ahojte!

Amanďácke piatky pokračujú aj po prázdninách. V piatok pozývame všetky deti po večernej sv. omši na pozeranie rozprávky. Tak neváhaj a príď! :)

frozen03

6. Amanďácky piatok

Ahojte!

Tento piatok po sv. omši sa na Vás tešia animátori, ktorí si pre vás pripravili krátke divadlo. O čom? To sa dozviete, ak prídete na ďalší amanďácky piatok.

divadlo

5. Amanďácky piatok

 

Milé deti, tento týždeň sa opäť koná Amanďácky piatok. Tentokrát sa budeme zabávať pri tvorivých dielňach. Všetky deti sú po sv. omši srdečne pozvané.

Tvorivé dielne

National CPR Association